ETERNAL Ltd. Şti 2014 senesinde Endüstri Mühendisi olan Özlem KURT tarafından kurulmuş ve kurulduğu yıl itibari ile dünya markalarına üretim yapan, her yıl toplam üretiminin en az yarısını ihraç eden, 150’ den fazla imalat ekibi 21 idari kadro, partnerlik ettiği birçok şirket ile sağlam ve güvenli büyüme grafiği gösteren bir kadın girişimci şirketidir.

Son 3 yıl içerisinde, makine ve teknoloji yatırımlarıyla hacim büyüten şirketimiz, bu gücü kullanarak günlük üretim adetlerini 2000 çift üzerine çekmiştir.

Aynı zamanda Ar-Ge yatırımları ve mühendisleriyle öne çıkan ETERNAL, 2016 yılında Rollbab markasını kurmuştur.

Bir kadın girişimcinin iş hayatında yaşadığı zorluklara konforlu yaklaşım manifestosuyla kurulan Rollbab, şimdilerde online mağazacılık, pazaryeri (trendyol-N11...) ve saygın markaların çatısı altında hızlı satış grafiğini sürdürmektedir.

ETERNAL ortalama 1000m2 üretim, 500m2 depo, 500m2 idari ofis ve showroomdan oluşan bir tesiste her sene minimum yüzde 30 büyüme gösteren bir grafikle ticari faaliyetlerine

devam etmektedir.

Kurulduğu günden bu güne kadar, uluslararası fuarlar ve interaktif organizasyonlarda milli üretici olarak ilk sıralarda konumlanmış, başta AB ülkeleri olmak üzere tüm orta doğu, Rusya ve Amerika kıtasında iş birlikleri sağlayarak ülkemize döviz endeksli yatırım katkısı yaratmış, ihracat kapasitesi ile büyük markalarla iş birliği sağlamıştır.

İş güvenliği ve kurum güvencesi önceliğini benimseyen şirketimiz ‘önce insan’ mottosu ile resmi ve ilgili tüm kurumlardan ‘iş ve işçi güvenliği’ sertifikalarını milli ve uluslararası olarak bünyesinde taşımaktadır.

ETERNAL kadın istihdamı ve sosyal sorumluluk projelerinde de etkin olarak varlık göstermekte ve bu alanda kadın ve çocuklara yapılan birçok organizasyonda aktif görev almaktadır.

Her yıl, güvenli ve teknolojik üretim gelişmelerini yakından takip eden bir vizyonla kapasitesini büyütmeye devam eden şirketimiz, önümüzdeki senelerde mevcut istihdamı ve üretim kapasitesini % 50 büyütmeyi hedeflemekte ve bu hedefe sağlam adımlarla yürümektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR